ДВОЙКИ
Мъже и жени “А”
Елизавета Макарова/Лери Кенчадзе (Денкова-Стависки)
Мъже и жени “Б”
Анжелика Илиева/Павел Савинов (Денкова-Стависки)
Деца
Гергана/Димитър Болашикови (Славия)
ИНДИВИДУАЛНО
Жени
1.Даниела Стоева (Елит) 93.91
Мъже
1.Даниел Николов (Айд Пик) 79.83
Клас 1-2 –момичета
1.Василена Якимова (Денкова-Стависки) 97.94
2.Паолина Попова (Ледени искри) 91.65
3.Камелия Дончева (Славия) 84.73
4.Моника Йорданова (Ледени искри) 80.71
Клас 1-2 –момчета
1.Иво Гатовски (Айс Пик) 125.51
2.Антон Вълчанов (Айс Пик) 81.18
Клас 3 – момичета
1.Александра Фейгин (Денкова-Стависки) 80.90
2.Маргарита Колова (Елит) 69.79
3.Симона Арнаудова (Елит) 69.18
4.Симона Господинова (Айс Пик) 67.13
5.Невена Йотова (Левски) 52.10
Клас 3 – момчета
1.Александър Златков (Елит) 79.36
Клас 4 – момичета
1.Марина Георгиева (Ледени искри) 34.43
2.Дарена Михайлова (Елит) 30.97
3.Диана Нанева (Фокстрот на лед) 30.43
4.Радина Москова (Ледени искри) 29.67
Клас 4 – момчета
1.Никола Златанов (Фокстрот на лед) 27.29
Клас 5 – момичета
1.Цветана Груева (Денкова-Стависки) 35.80
2.Светослава Рядкова (Ледени искри) 33.05
3.Сандрина Николова (Ледени искри) 26.27
4.Елена Нанева (Фокстрот на лед) 22.52
Клас 5Б – момичета
1.Пресияна Димитрова (Денкова-Стависки) 29.97
2.Мария Ставрева (Варна) 29.26
3.Йоана Йончева (Денкова-Стависки) 26.68
4.Сияна Стефанова (Айс Пик) 25.82
5.Теа Боева (Варна) 24.78
6.Елена Христова (Славия) 20.92
Клас V – момчета
1.Васил Димитров (Денкова-Стависки) 37.10
2.Марк Симеонов (Айс Пик) 31.98
Kлас 6А – момичета
1.Елиза Панчева (Денкова-Стависки) 37.06
2.Йоана Матева (Денкова-Стависки) 32.51
3.Ивелина Байчева (Ледени искри) 30.63
4.Магдалена Славова (Варна) 29.45
5.Мария Стоянова (Айс Пик) 28.91
6.Кристина Григорова (Айс Блейд) 26.83
7.Стефани Вячева (Елит) 21.94
8.Вероника Ангелова (Славия) 21.10
9.Анна Бозукова (Ледени искри) 20.64
10.Неда Сергиева (Айс Блейд) 17.81
Kлас 6Б – момичета
1.Мария Илинова (Ледени искри) 29.68
2.Наталия Пеева (Славия) 24.48
3.Виктория Морфова (Варна) 20.59
4.Яна Казакова (София) 19.70
5.Десислава Митева (Варна) 19.48
6.Диляна Василева (Айс Блейд) 17.00
Kлас 6 – момчета
1.Виктор Маринов (Денкова-Стависки) 25.79
2.Калоян Бакърджиев (Варна) 18.23
3.Владимир Младенов (Айс Блейд) 13.84
Клас 7 – момичета
1.Мария Манова (Денкова-Стависки) 25.99
2.Даниела Станимирова (Славия) 24.33
3.Жасмин Димитрова (Айсберг Сулис) 22.01
4.Анамария Заламова (Айсберг Сулис) 20.84
5.Симона Гуглева (Варна) 17.57
6.Сара Аструкова (Славия) 18.22
7.Зорница Апостолова (Денкова-Стависки) 17.18
8.Виктория Клусик (Славия) 14.60
9.Антония Маринова (Денкова-Стависки) 13.51
Клас 7+ момичета
1.Йоана Георгиева (Денкова-Стависки) 21.70
2.Вая Иванова (Денкова-Стависки) 19.67
3.Тереза Алексиева (София) 18.85
4.Северина Калоянова (София) 18.57
5.Рея Фей Аноелен (София) 18.48
6.Лия Кузмова (Елит) 17.33
7.Йоана Ботева (Денкова-Стависки) 14.58
8.Поли Николова (София) 14.23
9.Клаудия Дачева (София) 14.15
Клас 7+ момчета
1.Радослав Маринов (София) 23.25
2.Максим Димитров (Айсберг Сулис) 19.93
3.Стоян Тодоров (София) 14.80
Млад фигурист
Христина Иванова, Божидара Зланкова, Моника Илиева, Поля Петрова, Лилия Стоянова, София Гатева, Блага Петрова, Мария Димитрова и Васил Вълчев покриват категорията, докато Киара Христова, Соня Петрова, Кристиан Сталев и Андрей Янков – не.