Вторият Гран При турнир за сезона стартира днес в Киев (Украйна), а с него и съпътстващият го Международен турнир „Дерюгина Къп“. Участие ще вземат цели 8 наши националки – Татяна Воложанина, Анна Келман, Вероника Любчова и Валерия Ватова ще се състезават на два отбора, а Ерика Зафирова, Петя Борисова и Йоана Николова ще започнат участието си в индивидуалния многобой. В петък и събота Катрин Тасева ще се бори за място на финалите, а след което ѝ стискаме палци да попадне в Гран При ранглистата. Съдия за българския тим ще бъде Филипа Филипова.
Ето и всичко, което трябва да знаете:
КЪДЕ ДА ГЛЕДАМЕ:
- Платен лайвстрийм ще бъде достъпен ТУК (цената е около 3лв на ден)
- Финалите в неделя ще се излъчват от украинския канал „Киев ТВ“ ТУК
РЕЗУЛТАТИ НА ЖИВО:
ПРОГРАМА (бълг. време):
ЧЕТВЪРТЪК, 15 МАРТ:
10:00 – 11:40: Девойки младша възраст до 10г. (2008 и 2009г.)
11:45 – 14:00: Девойки младша възраст (2006 и 2007)
14:00 – 14:15: Награждаване на ДМВ 2006-2009г.
14:15 – 14:30: Почивка
14:30 – 16:00: Девойки – обръч и топка – 1 поток (с участието на Валерия Ватова и Вероника Любчова)
16:00 – 17:30: Девойки – обръч и топка – 2 поток (с участието на Татяна Воложанина и Анна Келман)
17:30 – 17:40: Почивка
17:40 – 18:40: Многобой жени – обръч и топка – 1 поток (с участието на Ерика Зафирова и Петя Борисова)
18:40 – 19:40: Многобой жени – обръч и топка – 2 поток (с участието на Йоана Николова)
ПЕТЪК, 16 МАРТ:
Международен турнир „Дерюгина Къп“:
10:00 – 11:30 Девойки – бухалки и лента – 1 поток
11:30 – 13:00 Девойки – бухалки и лента – 2 поток
13:00 – 13:15 Почивка
13:15 – 14:15 Многобой жени – бухалки и лента – 1 поток
14:15 – 15:15 Многобой жени – бухалки и лента – 2 поток
15:20 – 15:40 Церемония по награждаване – Международен турнир „Дерюгина Къп“ – отборно състезание девойки, многобой жени
15:40 – 16:00 Почивка
16:00 – 16:20 Многобой ансамбли – 5 обръча
Гран При турнир:
16:30 – 17:00 Церемония по откриването
17:00 – 18:15 Многобой жени – обръч и топка – група А
18:15 – 19:30 Многобой жени – обръч и топка – група В
СЪБОТА, 17 МАРТ:
Международен турнир „Дерюгина Къп“:
12:00 – 13:15 Финали девойки – 4 уреда
13:15 – 13:30 Награждаване – МТ „Дерюгина Къп“ – финали девойки
13:30 – 14:45 Финали жени – 4 уреда
14:45 – 15:00 Награждаване – МТ „Дерюгина Къп“ – финали жени
15:00 – 15:30 Почивка
15:30 – 15:50 Многобой ансамбли – 3 топки + 2 въжета
16:00 – 16:15 Награждаване – МТ „Дерюгина Къп“ – Многобой ансамбли
16:15 – 16:30 Почивка
Гран При турнир:
16:30 – 17:45 Многобой жени – бухалки и лента – група В
17:45 – 19:00 Многобой жени – бухалки и лента – група А
19:00 – 19:15 Церемония по награждаването – квалификации за Гран При – многобой жени
НЕДЕЛЯ, 18 МАРТ:
13:00 – 14:00 Финали ансамбли – 5 обръча и 3 топки/2 въжета
14:00 – 14:15 Награждаване – МТ „Дерюгина Къп“ – финали ансамбли
14:15 – 14:30 Почивка
14:30 – 16:30 Финали Гран При – 4 уреда
16:45 – 17:00 Церемония по награждаването – финали Гран При
17:30 – 19:00 Гала-концерт